Online Toptan Ayakkabı Satış Mağazası
Sepetim 0,00 TL

 

 

 

Teslimat Şartları

BİNBAŞIOĞLU DERİ TEKSTİL AYAKKABICILIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.bünyesinde hizmet veren www.binbasioglu.com , stokta bulunan siparislerinizin ayni gün içinde kargo, ambar ya da nakliye sirketlerine (isteginize göre) verilecegini garanti eder.

Stok haricindeki siparisleriniz için ise üretici firmadan yapilacak sevkiyat tarihine göre siparisleriniz tasimaya verilir. Böyle bir durumda tarafimizdan bilgilendirilirsiniz. Resmi tatil günlerinde vereceginiz siparisler ise, tatili izleyen ilk is günü içinde isleme konulacaktir.

BİNBAŞIOĞLU DERİ TEKSTİL AYAKKABICILIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.bünyesinde hizmet veren www.binbasioglu.com dan verdiginiz siparislerin tasima ücreti firmamıza aittir.. Anlasmali kargomuz, ambar, uçak kargo veya firmamizdan siparisinizi kendiniz teslim alabilirsiniz.

Siparisleriniz isteginize göre paketlenir, birlestirilir ve isteginize uygun olarak size ulastirilir. Ürün teslimatinin aksamadan gerçeklestirilebilmesi için lütfen adres bilgilerinize ilçe,cadde,sokak ismini yazmayi unutmayiniz.

BİNBAŞIOĞLU DERİ TEKSTİL AYAKKABICILIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.ve bünyesinde hizmet veren www.binbasioglu.com ürünlerinizi nakliye sirketlerine ulastirdiktan sonra ürünlere gelecek herhangi bir zarar ve benzeri durumlardan sorumlu tutulamaz.


 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu