Online Toptan Ayakkabı Satış Mağazası
Sepetim 0,00 TL

 

 

 

Hakkımızda

BİNBAŞIOĞLU AYAKKABI

1971 Yılında, Dursun S.Binbaşıoğlu tarafından Kurulan Şirketimiz, Günümüzde Oğullar ve Torunların Devam Ettirdiği, 3.Nesil Bir Şirkettir. 48 Yılı Aşan Sektör Tecrübesiyle Akdeniz Bölgesinde, Birçok Markanın Bölge Temsilcilikleri ve Bölge Bayiliklerini Yürütmektedir.

Akdeniz bölgesinde, sektörünün lider ve öncü kuruluşudur. Çalıştığımız Firmalar, Türkiye'de Kendi Branşında En Büyükler ve En İyilerdir. Firmamız, Alış ve Satışta,Tüm İmalatçıları ve Müşterilerini, İş Ortakları Olarak Görür. Bölgemizde, Antalya Burdur Isparta İl ve İlçelerine Hizmet Vermektedir. Çağdaş çalışma anlayışı çerçevesinde Deneyimli Personel ve Satış Elamanlarımızla Siz Değerli İş Ortaklarımıza, En İyi Hizmeti Verebilmek, Devamlı Hedefimizdir.

Vizyonumuz: Sektörümüzde güven ve istikrarı sağlamak,tüketiciye kaliteyi ucuza ulaştırmaktır.

Misyonumuz: Çağdaş, güvenilir,istikrarlı ve yenilikçi bir kurum olmaya devam ekmektir.

Daha Nice Yıllar, Sizlere Verebileceğimiz Güven,Prensipli Ticaret Ve Kaliteli Hizmetten Dolayı, Şimdiden Gururlu ve Mutluyuz. Tüm İş Ortaklarımıza İşlerinde ve Hayatında, Başarı, Sağlık ve Esenlikler Temenni Ederiz.

En İçten Saygılarımızla,

Binbaşıoğlu Deri Tekstil Ayakkabıcılık San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu